Příprava na výběrové řízení

Příprava na výběrové řízení

Během mé praxe jsem vedla množství výběrových řízení, od prvnotních výběrů přes životopisy až ke skupinovým či individuálním pohovorům. Zároveň jsem byla sama účastníkem několika výběrových řízení. Tyto zkušenosti  mě přivedly k tomu, že lidé stále tápou, jak se připravovat anebo se nepřipravují vůbec, což může způsobit, že práci, o kterou stojíte – nedostanete. Neberte přípravu na lehkou váhu.

Cílem těchto konzultací je, abyste získali sebedůvěru a byli si u výběrového řízení jistí sami sebou. Mnoho lidí přípravu podceňuje a to má vliv na celý průběh získaní nové práce či pozice.

Konzultace jsou určeny pro všechny, kteří se chystají hledat práci, změnit pracovní pozici anebo hledají pomoc, jak se připravit na výběrové řízení. V rámci konzultačního sezení si projdeme vaš životopis (jeho strukturu, obsah, …), jak sepsat motivační dopis, na co se zaměřit při přípravě na výběrové řízení a co vás zhruba může čekat. V případě zájmu se můžeme podívat i na to, jak takové výběrové řízení vypadá, co vše byste si měli zjistit, jak se obecně připravit na určité typy otázek.

Konzultace jsou určeny pro všechny, nejčastěji poslouž absolventům středních/vysokých škol, kteří s výběrovými řízení mají minimální zkušenosti. Také jsou určeny i pro maminky, které se po delší době vrací na pracovní trh.